B&B's, chambres d'hôtes en bed & breakfasts in Lot-et-Garonne

Op zoek naar een B&B in Lot-et-Garonne? Hieronder heb je de keuze uit 4 chambres d'hôtes, gastenkamers en bed and breakfasts in Lot-et-Garonne. Met de opties aan de linkerkant kan je je selectie verder verfijnen.
Domaine Courbiac

Domaine Courbiac

Bed & breakfast
Courbiac
€ 65 per nacht

Gelegen aan de rand van een vallei met schitterend uitzicht over de zonnebloem-, graan- en maisvelden bij het dorpje Courbiac.

Le Bourdiel

Le Bourdiel

Bed & breakfast
Engayrac

De bezielers van dit paradijs in de Lot-et-Garonne zijn Stef, een chef-kok met een hart voor dagverse streekproducten, en Lucette.

Au Cercle des Chênes

Au Cercle des Chênes

Bed & breakfast
Auradou
9.6

Chambres & table d'hôtes temidden van de zonnebloemvelden en pruimenboomgaarden in de Lot & Garonne.

Le Clos du Chevalier

Le Clos du Chevalier

Bed & breakfast
Le Bastit
€ 75 per nacht

Unieke Chambres d'hôtes in een middeleeuwse riddercommanderij, nabij Rocamadour (Le Bastit, LOT, France) in een prachtige omgeving